Přeskočit na obsah

O MĚ

MŮJ PŘÍBĚH

Cyklistika v mnoha formách je dlouhá léta mojí vášní. V cyklistice si každý kdo chce, najde to své. Pro někoho je to způsob obživy, pro jiného příležitost vyčistit si hlavu po náročném dni v práci. Jsou jedinci neustále hledající limity svého těla, nebo naopak limity techniky na které jezdí. Profesionálové i hobíci se často mohou setkat na veřejných akcích a sdílet spolu své know-how, či how-no. Jak kdo chce.

Já jsem v cyklistice postupně našel, řekl bych, průnik výše zmíněných podstat. Díky kolu poznávám nové, skvělé lidi. Za posledních asi 15 let jsem si vytvaroval svoji představu o cyklistice a tu si užívám. Dříve to bylo nevinné dovádění z kopce dolů přes skočky a skoky, pak přišly maratonské závody typu KPŽ. Relativně nedávno mě svou rychlostí a náročností učarovala silniční cyklistika a nyní postupně tiším své touhy formou ultramaratonských akcí.

Mezi mé největší úspěchy patří několik pódiových umístění na maratonských akcích a bezesporu největším mílníkem je pro mě nedávná zkušenost a celkově 15. místo na závodě napříč Česko-Slovenskými horami – 1000 Miles Adventure.

Dále jsem absolvoval například 700 km dlouhý, bikepackingový závod Moravia Divide 2023 nebo MČR v 24 hodinovce v Sokolově. Z nezávodních akcí zmíním Bike Hero (bezmála 170 km a 4000 výškových metrů) nebo osobní výzvu „Vrchařská koruna plzeňského kraje za 3 dny“ (20 povinných vrcholů na cca 500 km).

Díky této historii jsem postupně pronikl do tajů techniky. Témeř od začátku mé cyklistické minulosti provádím veškeré technické a servisní úkony svépomocí. Sestavil jsem jen pro sebe a své známé několik kol, ale až nyní jsem pocítil potřebu nabídnout tuto službu také jiným.

Těším se na Vaše požadavky a parádní kousky, které opustí moji dílnu.